Phoenix Contact 1923034 N/A siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3577801 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
- Kataloški br:
- 3577801 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
Phoenix Contact 1923034 N/A siva 50 kom.
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 36 x 2 x 50 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 1923034 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Širina | 2 mm |
| Visina | 50 mm |
| Dužina | 36 mm |
| Tip | D-UK 5-TWIN |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.