Phoenix Contact 1934890 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 5 Broj redova 1 100 kom.
- Kataloški br:
- 3452676 - 62
- Oznaka:
- 1934890
- EAN:
- 4017918916664
- Kataloški br:
- 3452676 - 62
- Oznaka:
- 1934890
- EAN:
- 4017918916664
Phoenix Contact 1934890 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 5 Broj redova 1 100 kom.
630.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
630.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 100 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 5 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 5 mm |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Boja | zelena |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1934890 |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Kontaktni materijal | bakar |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | PT 1,5/ 5-PVH-5,0 |
| Broj polova | 5 |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 1,5 mm², boja: zelena, nazivna struja: 12 A, nazivni napon (III/2): 400 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: utičnica, broj potencijala: 5, broj redova: 1, broj položaja: 5, broj priključaka: 5, obitelj proizvoda: PT 1,5/..-PVH, razmak: 5 mm, vrsta priključka: vijčani priključak s nosačem za zaštitu žice, oblik glave vijka: H1L Philips udubljenje s uzdužnim utorom, smjer priključka vodič/PCB: 0 °, sustav utikanja: COMBICON PST 1.3, zaključavanje: bez, vrsta pričvršćivanja: bez, vrsta pakiranja: pakirano u kartonskoj kutiji
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.