Phoenix Contact 1935349 stezaljka za tiskane ploče zelena 100 kom.
- Kataloški br:
- 3577807 - 62
- Oznaka:
- 1935349
- EAN:
- 4017918923938
- Kataloški br:
- 3577807 - 62
- Oznaka:
- 1935349
- EAN:
- 4017918923938
Phoenix Contact 1935349 stezaljka za tiskane ploče zelena 100 kom.
430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 100 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | PT 1,5/ 5-5,0-V |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 5 |
| Nazivna struja | 17.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 17.5 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1935349 |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Visina | 12.5 mm |
| Boja kućišta | zelena |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.