Phoenix Contact 1945148 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 7 Broj redova 1 100 kom.
- Kataloški br:
- 3452681 - 62
- Oznaka:
- 1945148
- EAN:
- 4017918883317
- Kataloški br:
- 3452681 - 62
- Oznaka:
- 1945148
- EAN:
- 4017918883317
Phoenix Contact 1945148 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 7 Broj redova 1 100 kom.
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 100 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 7 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 3.5 mm |
| Boja | crna |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1945148 |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | PST 1,0/ 7-3,5 |
| Broj polova | 7 |
Opis
Opis
Priključak s pinovima, nazivni presjek: 0,5 mm², boja: crna, nazivna struja: 8 A (ovisno o korištenom konektoru), nazivni napon (III/2): 250 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: pin, broj potencijala: 7, broj redova: 1, broj položaja: 7, broj priključaka: 7, obitelj proizvoda: PST 1.0/..-V, korak: 3,5 mm, montaža: THR lemljenje / valno lemljenje, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pina [P]: 3,8 mm, sustav utikanja: COMBICON PST 1.0, zaključavanje: bez, vrsta pričvršćivanja: bez, vrsta pakiranja: pakirano u kartonsku kutiju, maksimalna struja ovisi o korištenom konektoru. Odlučujuća je niža od dvije vrijednosti struje za utikač i pin konektor. Priključak za pin izrađen je od plastike otporne na visoke temperature i stoga je prikladan za postupak reflowiranja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.