Phoenix Contact 1945164 letva s igličastim kontaktima 100 kom.
- Kataloški br:
- 3578070 - 62
- Oznaka:
- 1945164
- EAN:
- 4017918883331
- Kataloški br:
- 3578070 - 62
- Oznaka:
- 1945164
- EAN:
- 4017918883331
Phoenix Contact 1945164 letva s igličastim kontaktima 100 kom.
335.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
335.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 100 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | letva s igličastim kontaktima |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1945164 |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Tip | PST 1,0/ 9-3,5 |
| Boja kućišta | crna |
| Housing colour | Black |
| Rated voltage | 250 V |
| Number of poles | 9 |
| Contact type | Pin |
| Operating temperature | -40-100 °C |
| Type of fastening | Other |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 2.5 kV |
| Type of electric connection | Other |
| Material of contact surface | Tin |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Diameter connection pin | 1.2 mm |
| Length pin | 3.8 mm |
| Modular spacing connections | 3.5 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Modular spacing contacts | 3.5 mm |
| Connector model | Fixed connector |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 8 A |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.