Phoenix Contact 1953567 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 12 Broj redova 2 45 kom.
- Kataloški br:
- 3453313 - 62
- Oznaka:
- 1953567
- EAN:
- 4017918919474
- Kataloški br:
- 3453313 - 62
- Oznaka:
- 1953567
- EAN:
- 4017918919474
Phoenix Contact 1953567 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 12 Broj redova 2 45 kom.
745.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
745.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 2
- Content 45 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 12 |
| Broj redova | 2 |
| RM | 3.5 mm |
| Boja | crna |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1953567 |
| Sadržaj | 45 kom. |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | MCDN 1,5/ 6-G1-3,5 RNP26THR |
| Broj polova | 12 |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 1,5 mm², boja: crna, nazivna struja: 8 A, nazivni napon (III/2): 160 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: pin, broj potencijala: 12, broj redova: 2, broj položaja: 6, broj priključaka: 12, obitelj proizvoda: MCDN 1,5/..-G1-RN-THR, korak: 3,5 mm, montaža: THR lemljenje / valno lemljenje, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pinova [P]: 2,6 mm, broj pinova za lemljenje po potencijalu: 1, sustav utikanja: COMBICON FMC 1,5 - MCDN 1,5, poravnanje spojnih površina: standardno, zaključavanje: zaključavanje na snap-in, vrsta pričvršćivanja: uskočna jezičca, vrsta pakiranja: pakirano u kartonsku kutiju, proizvod s uskočnom jezičcom. Duljina igle je 2,6 mm. Informacije za korisnike i preporuke za dizajn tehnologije ponovnog punjenja kroz rupu mogu se pronaći pod "Preuzimanja".
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.