Phoenix Contact 1967469 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 3 Broj redova 1 25 kom.
- Kataloški br:
- 3453300 - 62
- Oznaka:
- 1967469
- EAN:
- 4017918939328
- Kataloški br:
- 3453300 - 62
- Oznaka:
- 1967469
- EAN:
- 4017918939328
Phoenix Contact 1967469 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 3 Broj redova 1 25 kom.
620.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
620.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 25 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 3 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 10.16 mm |
| Nazivna struja | 76 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 76 A |
| Boja | zelena |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1967469 |
| Sadržaj | 25 kom. |
| Kontaktni materijal | bakar |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | PC 16/ 3-STF-10,16 |
| Broj polova | 3 |
| Type of connection | Other |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 1000 V |
| Number of poles | 3 |
| Contact type | Bus |
| Housing material | Other |
| Operating temperature | -40-100 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 6 kV |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Material of contact surface | Silver |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Connectable cable type | Tubular cable |
| Modular spacing connections | 10.16 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Modular spacing contacts | 10.16 mm |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.75-16 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.5-10 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.75-16 mm² |
| Material insulation body | Polyamide (PA) |
| Material contact | Copper |
| Angle contact/conductor connection | Other |
| Rated current In | 76 A |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 16 mm², boja: zelena, nazivna struja: 76 A, nazivni napon (III/2): 1000 V, kontaktna površina: Ag, vrsta kontakta: utičnica, broj potencijala: 3, broj redova: 1, broj položaja: 3, broj priključaka: 3, obitelj proizvoda: PC 16/..-STF, razmak: 10,16 mm, vrsta priključka: vijčani priključak s zateznom čahuricom, oblik glave vijka: L uzdužni utor, smjer priključka vodič/PCB: 0 °, kuka za zaključavanje: - bez kuke za zaključavanje, sustav utikanja: COMBICON PC 16, zaključavanje: vijčano zaključavanje, vrsta pričvršćivanja: vijčana prirubnica, vrsta pakiranja: pakirano u kartonskoj kutiji
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.