Phoenix Contact 1990850 stezaljka za tiskane ploče Broj polova (broj) 2 zelena 340 kom.
- Kataloški br:
- 3453310 - 62
- Oznaka:
- 1990850
- EAN:
- 4046356104487
- Kataloški br:
- 3453310 - 62
- Oznaka:
- 1990850
- EAN:
- 4046356104487
Phoenix Contact 1990850 stezaljka za tiskane ploče Broj polova (broj) 2 zelena 340 kom.
805.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
805.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 340 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SPT 1,5/ 2-V-3,5 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 3.5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja | 17.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 17.5 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1990850 |
| Sadržaj | 340 kom. |
| Visina | 16.9 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.