Phoenix Contact 1998881 osnovna letva tiskane ploče 50 kom.
- Kataloški br:
- 3578657 - 62
- Oznaka:
- 1998881
- EAN:
- 4046356038386
- Kataloški br:
- 3578657 - 62
- Oznaka:
- 1998881
- EAN:
- 4046356038386
Phoenix Contact 1998881 osnovna letva tiskane ploče 50 kom.
1,000.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,000.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | osnovna letva tiskane ploče |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1998881 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PCV 6-16/ 4-G1F-10,16 |
| Boja kućišta | zelena |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 1000 V |
| Number of poles | 4 |
| Contact type | Pin |
| Operating temperature | -40-105 °C |
| Type of fastening | Other |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 8 kV |
| Type of electric connection | Other |
| Material of contact surface | Silver |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Diameter connection pin | 1.7 mm |
| Length pin | 4 mm |
| Modular spacing connections | 10.16 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Modular spacing contacts | 10.16 mm |
| Connector model | Fixed connector |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 76 A |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.