Phoenix Contact 2716729 stezaljka za priključivanje uređaja siva 10 kom.
- Kataloški br:
- 3579410 - 62
- Oznaka:
- 2716729
- EAN:
- 4017918061999
- Kataloški br:
- 3579410 - 62
- Oznaka:
- 2716729
- EAN:
- 4017918061999
Phoenix Contact 2716729 stezaljka za priključivanje uređaja siva 10 kom.
525.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
525.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stezaljka za priključivanje uređaja |
| Broj polova | 4 |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 57 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 57 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 2716729 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Tip | G 10/ 4 |
| Mounting method | Other |
| Colour | Grey |
| Number of poles | 4 |
| Closing plate required | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.5-16 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.5-10 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.5-10 mm² |
| Explosion-tested version 'Ex e' | FALSE |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.