Phoenix Contact 2775113 N/A siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3579477 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
- Kataloški br:
- 3579477 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
Phoenix Contact 2775113 N/A siva 50 kom.
165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 35.9 x 1.5 x 63.5 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 2775113 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Širina | 1.5 mm |
| Visina | 63.5 mm |
| Dužina | 35.9 mm |
| Tip | D-UDK 4 |
| Colour | Grey |
| Thickness | 1.5 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| End plate model | TRUE |
| Partition model | FALSE |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.