Phoenix Contact 2906101 BLT-T2-1S-320-UT odvodnik za prenaponsku zaštitu Zaštita od prenapona za: razdjelni ormar 5 kA 1
- Kataloški br:
- 2894549 - 62
- Oznaka:
- 2906101
- EAN:
- 4055626058085
- Kataloški br:
- 2894549 - 62
- Oznaka:
- 2906101
- EAN:
- 4055626058085
Phoenix Contact 2906101 BLT-T2-1S-320-UT odvodnik za prenaponsku zaštitu Zaštita od prenapona za: razdjelni ormar 5 kA 1
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ugradnja u granu ili kroz ožičenje
- Podne instalacije ili direktno u krajnji uređaj
- Izvedba: 230 V AC
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | odvodnik za prenaponsku zaštitu |
| Zaštita od prenapona za | razdjelni ormar |
| Propuštanje | 5 kA |
| Nazivni napon | 100 V |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Proizvođač-br. dijela | 2906101 |
| Vrsta | BLT-T2-1S-320-UT |
| Norme | IEC 61643-11 2011, EN 61643-11 2012 |
| dim. | (Š x V x D) 36.50 x 56 x 34 mm |
| Širina | 36.50 mm |
| Visina | 56 mm |
| Dubina | 34 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Odvodnik prenapona tipa 2 za univerzalnu ugradnju u svjetla, kabelske razvodne kutije, instalacijske kutije, zidne kanale, podne instalacije ili izravno u krajnji uređaj. Posebice za klasu zaštite izolacije I s vizualnom dojavom kvara. Ugradnja u granu ili kroz ožičenje. Izvedba: 230 V AC
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.