Phoenix Contact 3000657 spojnica siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580429 - 62
- Oznaka:
- 3000657
- EAN:
- 4046356676724
- Kataloški br:
- 3580429 - 62
- Oznaka:
- 3000657
- EAN:
- 4046356676724
Phoenix Contact 3000657 spojnica siva 50 kom.
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | spojnica |
| Broj polova | 3 |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Nazivni napon | 500 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3000657 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PPC 2,5/3 |
| Širina | 5.15 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.