Phoenix Contact 3000689 spojnica siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580470 - 62
- Oznaka:
- 3000689
- EAN:
- 4046356751827
- Kataloški br:
- 3580470 - 62
- Oznaka:
- 3000689
- EAN:
- 4046356751827
Phoenix Contact 3000689 spojnica siva 50 kom.
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | spojnica |
| Broj polova | 1 |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 41 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 41 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3000689 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PPC 6-NS/1-L |
| Širina | 8.15 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.