Phoenix Contact 3002214 redna stezaljka za ugradne elemente siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580631 - 62
- Oznaka:
- 3002214
- EAN:
- 4055626210414
- Kataloški br:
- 3580631 - 62
- Oznaka:
- 3002214
- EAN:
- 4055626210414
Phoenix Contact 3002214 redna stezaljka za ugradne elemente siva 50 kom.
1,005.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,005.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | redna stezaljka za ugradne elemente |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 1.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 1.5 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3002214 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | ST 2,5-QUATTRO-DIO 1N 5408K/R-L |
| dim. | (Š x V x D) 5.2 x 72 x 36.5 mm |
| Širina | 5.2 mm |
| Visina | 72 mm |
| Dubina | 36.5 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.