Phoenix Contact 3002618 razdvojna stezaljka 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580531 - 62
- Oznaka:
- 3002618
- EAN:
- 4055626370316
- Kataloški br:
- 3580531 - 62
- Oznaka:
- 3002618
- EAN:
- 4055626370316
Phoenix Contact 3002618 razdvojna stezaljka 50 kom.
1,410.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,410.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | PT 4-PE/L/TG |
| Vrsta proizvoda | razdvojna stezaljka |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 3002618 |
| Širina | 6.2 mm |
| Visina | 119.5 mm |
| Dubina | 54.5 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Other |
| Width | 6.2 mm |
| Height | 119.5 mm |
| Depth | 54.5 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-6 mm² |
| Material insulation body | Other |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.