Phoenix Contact 3002776 razdjelni blok smeđa boja 20 kom.
- Kataloški br:
- 3580643 - 62
- Oznaka:
- 3002776
- EAN:
- 4055626432564
- Kataloški br:
- 3580643 - 62
- Oznaka:
- 3002776
- EAN:
- 4055626432564
Phoenix Contact 3002776 razdjelni blok smeđa boja 20 kom.
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelni blok |
| Boja | smeđa boja |
| Nazivna struja | 17.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 17.5 A |
| Nazivni napon | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3002776 |
| Sadržaj | 20 kom. |
| Tip | PTFIX 12X1,5 BN |
| dim. | (Š x V x D) 24.9 x 21.6 x 17.7 mm |
| Širina | 24.9 mm |
| Visina | 21.6 mm |
| Dubina | 17.7 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.