Phoenix Contact 3002982 N/A siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580594 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
- Kataloški br:
- 3580594 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
Phoenix Contact 3002982 N/A siva 50 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 24.3 x 1 x 33.6 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3002982 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Širina | 1 mm |
| Visina | 33.6 mm |
| Dužina | 24.3 mm |
| Tip | D-MT 1,5-QUATTRO |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.