Phoenix Contact 3025044 sigurnosna redna stezaljka crna 25 kom.
- Kataloški br:
- 3580521 - 62
- Oznaka:
- 3025044
- EAN:
- 4055626379425
- Kataloški br:
- 3580521 - 62
- Oznaka:
- 3025044
- EAN:
- 4055626379425
Phoenix Contact 3025044 sigurnosna redna stezaljka crna 25 kom.
1,195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna redna stezaljka |
| Boja | crna |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Nazivni napon | 250 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3025044 |
| Sadržaj | 25 kom. |
| Tip | PT 6-DREHSILA 250 (5X20) |
| dim. | (Š x V x D) 12.3 x 77.7 x 49.841517 mm |
| Širina | 12.3 mm |
| Visina | 77.7 mm |
| Dubina | 49.841517 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.