Phoenix Contact 3025529 N/A plava boja 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580544 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
- Kataloški br:
- 3580544 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
Phoenix Contact 3025529 N/A plava boja 50 kom.
73.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
73.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | plava boja |
| dim. | (D x Š x V) 17.7 x 1 x 22 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3025529 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Širina | 1 mm |
| Visina | 22 mm |
| Dužina | 17.7 mm |
| Tip | D-MT 1,5 BU |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.