Phoenix Contact 3036741 N/A crvena 10 kom.
- Kataloški br:
- 3580735 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
- Kataloški br:
- 3580735 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
Phoenix Contact 3036741 N/A crvena 10 kom.
19.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crvena |
| dim. | (D x Š x V) 29 x 8.2 x 22.4 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3036741 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Broj polova | 1 |
| Širina | 8.2 mm |
| Visina | 22.4 mm |
| Dužina | 29 mm |
| Tip | DP PS-8 |
| Colour | Red |
| Thickness | 8.15 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.