Phoenix Contact 3036796 N/A siva 10 kom.
- Kataloški br:
- 3580739 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
- Kataloški br:
- 3580739 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
Phoenix Contact 3036796 N/A siva 10 kom.
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 33.2 x 5.1 x 24.2 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3036796 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Nazivni napon | 250 V |
| Nazivna struja | 6 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 6 A |
| Broj polova | 1 |
| Širina | 5.1 mm |
| Visina | 24.2 mm |
| Dužina | 33.2 mm |
| Tip | P-CO |
| Mounting method | Pluggable |
| Colour | Grey |
| Width/grid dimension | 5.1 mm |
| Type of electric connection | Other |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.