Phoenix Contact 3036806 N/A crna 10 kom.
- Kataloški br:
- 3580744 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
- Kataloški br:
- 3580744 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
Phoenix Contact 3036806 N/A crna 10 kom.
89.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Proizvođač-br. dijela | 3036806 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivna struja | 6.3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 6.3 A |
| Tip | P-FU 5X20 |
| Mounting method | Pluggable |
| Colour | Black |
| Width/grid dimension | 6.2 mm |
| Type of electric connection | Other |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.