Phoenix Contact 3044102 prolazna stezaljka siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580766 - 62
- Oznaka:
- 3044102
- EAN:
- 4017918960391
- Kataloški br:
- 3580766 - 62
- Oznaka:
- 3044102
- EAN:
- 4017918960391
Phoenix Contact 3044102 prolazna stezaljka siva 50 kom.
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prolazna stezaljka |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3044102 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | UT 4 |
| dim. | (Š x V x D) 6.2 x 47.7 x 46.9 mm |
| Širina | 6.2 mm |
| Visina | 47.7 mm |
| Dubina | 46.9 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 6.2 mm |
| Height | 47.7 mm |
| Depth | 46.9 mm |
| Rated voltage | 1000 V |
| Operating temperature | -60-110 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Screw connection |
| Type of electrical connection 2 | Screw connection |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-0.25 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-6 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.14-1.5 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 32 A |
| Explosion-tested version 'Ex e' | TRUE |
| Suitable for conductor material | Aluminium/copper |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.