Phoenix Contact 3046139 mjerna razdvojna stezaljka siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580789 - 62
- Oznaka:
- 3046139
- EAN:
- 4017918975562
- Kataloški br:
- 3580789 - 62
- Oznaka:
- 3046139
- EAN:
- 4017918975562
Phoenix Contact 3046139 mjerna razdvojna stezaljka siva 50 kom.
710.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
710.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerna razdvojna stezaljka |
| Boja | siva |
| Nazivni napon | 500 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3046139 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | UT 4-MT |
| dim. | (Š x V x D) 6.2 x 57.8 x 49.1 mm |
| Širina | 6.2 mm |
| Visina | 57.8 mm |
| Dubina | 49.1 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 6.2 mm |
| Height | 57.8 mm |
| Depth | 49.1 mm |
| Rated voltage | 500 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Screw connection |
| Type of electrical connection 2 | Screw connection |
| Type of cross disconnection | None |
| With integrated test socket | FALSE |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.14-0.14 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-6 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.14-1.5 mm² |
| Material insulation body | Other |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.