Phoenix Contact 3046146 mjerna razdvojna stezaljka siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580793 - 62
- Oznaka:
- 3046146
- EAN:
- 4055626063430
- Kataloški br:
- 3580793 - 62
- Oznaka:
- 3046146
- EAN:
- 4055626063430
Phoenix Contact 3046146 mjerna razdvojna stezaljka siva 50 kom.
770.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
770.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerna razdvojna stezaljka |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Nazivni napon | 500 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3046146 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | UT 4-MTL-P/P |
| dim. | (Š x V x D) 6.2 x 57.8 x 49.1 mm |
| Širina | 6.2 mm |
| Visina | 57.8 mm |
| Dubina | 49.1 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.