Phoenix Contact 3046540 sigurnosna redna stezaljka crna 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580802 - 62
- Oznaka:
- 3046540
- EAN:
- 4046356148092
- Kataloški br:
- 3580802 - 62
- Oznaka:
- 3046540
- EAN:
- 4046356148092
Phoenix Contact 3046540 sigurnosna redna stezaljka crna 50 kom.
2,230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna redna stezaljka |
| Broj polova | 1 |
| Boja | crna |
| Nazivna struja | 6.3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 6.3 A |
| Nazivni napon | 24 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3046540 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | UT 4-HESILED 24-P/P |
| dim. | (Š x V x D) 6.15 x 57.8 x 74.98 mm |
| Širina | 6.15 mm |
| Visina | 57.8 mm |
| Dubina | 74.98 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.