Phoenix Contact 3060856 N/A siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3580904 - 62
- EAN:
- 4.04636E+12
- Kataloški br:
- 3580904 - 62
- EAN:
- 4.04636E+12
Phoenix Contact 3060856 N/A siva 50 kom.
590.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
590.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 24.7 x 4.5 x 21 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3060856 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Širina | 4.5 mm |
| Visina | 21 mm |
| Dužina | 24.7 mm |
| Tip | DF-UP 6 |
| Colour | Grey |
| Thickness | 4.45 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.