Phoenix Contact 3069925 N/A prozirna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3581240 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
- Kataloški br:
- 3581240 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
Phoenix Contact 3069925 N/A prozirna 1 kom.
59.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | prozirna |
| dim. | (D x Š x V) 32 x 74.1 x 147 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3069925 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 74.1 mm |
| Visina | 147 mm |
| Dužina | 32 mm |
| Tip | FBP-3/14 TR |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.