Phoenix Contact 3069955 N/A siva 1 kom.
- Kataloški br:
- 3581113 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
- Kataloški br:
- 3581113 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
Phoenix Contact 3069955 N/A siva 1 kom.
1,385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| Proizvođač-br. dijela | 3069955 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Nazivni napon | 400 V |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Broj polova | 10 |
| Tip | FTPR-3/10S |
| Rated voltage | 400 V |
| Modular spacing | 8.2 mm |
| Number of poles | 10 |
| Type of electric connection | Other |
| Connectable | FALSE |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.5-2.5 mm² |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.