Phoenix Contact 3076028 instalacijska stezaljka za zaštitni vodič siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581193 - 62
- Oznaka:
- 3076028
- EAN:
- 4046356644013
- Kataloški br:
- 3581193 - 62
- Oznaka:
- 3076028
- EAN:
- 4046356644013
Phoenix Contact 3076028 instalacijska stezaljka za zaštitni vodič siva 50 kom.
685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | instalacijska stezaljka za zaštitni vodič |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Nazivni napon | 400 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3076028 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | UTI 2,5-PE/L/NT |
| dim. | (Š x V x D) 5.15 x 93.5 x 51.15 mm |
| Širina | 5.15 mm |
| Visina | 93.5 mm |
| Dubina | 51.15 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.