Phoenix Contact 3076033 instalacijska etažna stezaljka siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581208 - 62
- Oznaka:
- 3076033
- EAN:
- 4046356643979
- Kataloški br:
- 3581208 - 62
- Oznaka:
- 3076033
- EAN:
- 4046356643979
Phoenix Contact 3076033 instalacijska etažna stezaljka siva 50 kom.
650.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
650.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | instalacijska etažna stezaljka |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Nazivni napon | 400 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3076033 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | UTI 2,5-L/LB |
| dim. | (Š x V x D) 5.15 x 93.5 x 51.15 mm |
| Širina | 5.15 mm |
| Visina | 93.5 mm |
| Dubina | 51.15 mm |
| Mounting method | Other |
| Width | 5.15 mm |
| Height | 93.5 mm |
| Depth | 51.15 mm |
| Rated voltage | 400 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Screw connection |
| Type of electrical connection 2 | Screw connection |
| Basic colour | Grey |
| PE-function | FALSE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-4 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.2-4 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 24 A |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.