Phoenix Contact 3100318 stezaljka za zaštitni vodič 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581257 - 62
- Oznaka:
- 3100318
- EAN:
- 4017918099268
- Kataloški br:
- 3581257 - 62
- Oznaka:
- 3100318
- EAN:
- 4017918099268
Phoenix Contact 3100318 stezaljka za zaštitni vodič 50 kom.
965.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | MT 1,5-PE |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za zaštitni vodič |
| Boja | zeleno-žuta |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 3100318 |
| Širina | 4.2 mm |
| Visina | 22 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 15 mm |
| Colour | Green/yellow |
| Width | 4.2 mm |
| Height | 22 mm |
| Operating temperature | -60-110 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Screw connection |
| Type of electrical connection 2 | Screw connection |
| PEN function possible | FALSE |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-0.75 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-1.5 mm² |
| Material insulation body | Other |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.