Phoenix Contact 3205132 dvokatna stezaljka za zaštitni vodič 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581281 - 62
- Oznaka:
- 3205132
- EAN:
- 4017918932510
- Kataloški br:
- 3581281 - 62
- Oznaka:
- 3205132
- EAN:
- 4017918932510
Phoenix Contact 3205132 dvokatna stezaljka za zaštitni vodič 50 kom.
1,240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | QTTCB 1,5-PE |
| Vrsta proizvoda | dvokatna stezaljka za zaštitni vodič |
| Boja | zeleno-žuta |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 3205132 |
| Širina | 5.2 mm |
| Visina | 99.6 mm |
| Dubina | 49.9 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Green/yellow |
| Width | 5.2 mm |
| Height | 99.6 mm |
| Depth | 49.9 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| PEN function possible | FALSE |
| Number of levels | 2 |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Material insulation body | Other |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.