Phoenix Contact 3205145 razdvojna stezaljka siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581284 - 62
- Oznaka:
- 3205145
- EAN:
- 4017918932473
- Kataloški br:
- 3581284 - 62
- Oznaka:
- 3205145
- EAN:
- 4017918932473
Phoenix Contact 3205145 razdvojna stezaljka siva 50 kom.
630.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
630.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdvojna stezaljka |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 17.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 17.5 A |
| Nazivni napon | 400 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3205145 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | QTC 1,5-TG |
| dim. | (Š x V x D) 5.2 x 76.4 x 39.3 mm |
| Širina | 5.2 mm |
| Visina | 76.4 mm |
| Dubina | 39.3 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 5.2 mm |
| Height | 76.4 mm |
| Depth | 39.3 mm |
| Rated voltage | 400 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Type of cross disconnection | None |
| With integrated test socket | FALSE |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.25-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.25-1.5 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 17.5 A |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.