Phoenix Contact 3208736 N/A siva 10 kom.
- Kataloški br:
- 3581333 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
- Kataloški br:
- 3581333 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
Phoenix Contact 3208736 N/A siva 10 kom.
605.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
605.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| Proizvođač-br. dijela | 3208736 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Nazivni napon | 320 V |
| Nazivna struja | 15 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 15 A |
| Tip | FC 4-PCB/10 |
| Colour | Grey |
| Thickness | 78 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.