Phoenix Contact 3210271 redna stezaljka za ugradne elemente narančasta 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581315 - 62
- Oznaka:
- 3210271
- EAN:
- 4046356913805
- Kataloški br:
- 3581315 - 62
- Oznaka:
- 3210271
- EAN:
- 4046356913805
Phoenix Contact 3210271 redna stezaljka za ugradne elemente narančasta 50 kom.
800.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
800.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | redna stezaljka za ugradne elemente |
| Boja | narančasta |
| Nazivna struja | 0.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 500 mA |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3210271 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PT 2,5-QUATTRO-DIO/L-R OG |
| dim. | (Š x V x D) 5.2 x 72 x 35.3 mm |
| Širina | 5.2 mm |
| Visina | 72 mm |
| Dubina | 35.3 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Orange |
| Width | 5.2 mm |
| Height | 72 mm |
| Depth | 35.3 mm |
| Rated voltage | 800 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of levels | 1 |
| Number of clamp positions per level | 4 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.14-0.14 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-4 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 0.5 A |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.