Phoenix Contact 3211276 utikač zeleno-žuta 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581306 - 62
- Oznaka:
- 3211276
- EAN:
- 4055626285290
- Kataloški br:
- 3581306 - 62
- Oznaka:
- 3211276
- EAN:
- 4055626285290
Phoenix Contact 3211276 utikač zeleno-žuta 50 kom.
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utikač |
| Broj polova | 1 |
| Boja | zeleno-žuta |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3211276 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PP 2,5/ 1-M GNYE |
| Širina | 5.15 mm |
| Width | 5.15 mm |
| Model | Pin insert |
| Number of poles | 1 |
| Connectable | TRUE |
| Total number of poles (without ground contact) | 1 |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.14-2.5 mm² |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.