Phoenix Contact 3212067 utikač siva 25 kom.
- Kataloški br:
- 3581415 - 62
- Oznaka:
- 3212067
- EAN:
- 4046356483148
- Kataloški br:
- 3581415 - 62
- Oznaka:
- 3212067
- EAN:
- 4046356483148
Phoenix Contact 3212067 utikač siva 25 kom.
1,125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utikač |
| Broj polova | 10 |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3212067 |
| Sadržaj | 25 kom. |
| Tip | PP-H 4/10 |
| Širina | 61.5 mm |
| Width | 61.5 mm |
| Model | Pin insert |
| Number of poles | 10 |
| Connectable | FALSE |
| Total number of poles (without ground contact) | 10 |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-4 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.2-4 mm² |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.