Phoenix Contact 3212307 N/A siva 10 kom.
- Kataloški br:
- 3581440 - 62
- EAN:
- 4.04636E+12
- Kataloški br:
- 3581440 - 62
- EAN:
- 4.04636E+12
Phoenix Contact 3212307 N/A siva 10 kom.
40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 41.9 x 2.2 x 99.4 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3212307 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Širina | 2.2 mm |
| Visina | 99.4 mm |
| Dužina | 41.9 mm |
| Tip | D-PTME 6/1P |
| Colour | Grey |
| Thickness | 2.2 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| End plate model | TRUE |
| Partition model | FALSE |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.