Phoenix Contact 3212696 utikač crvena 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581426 - 62
- Oznaka:
- 3212696
- EAN:
- 4055626082455
- Kataloški br:
- 3581426 - 62
- Oznaka:
- 3212696
- EAN:
- 4055626082455
Phoenix Contact 3212696 utikač crvena 50 kom.
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utikač |
| Broj polova | 1 |
| Boja | crvena |
| Nazivna struja | 17.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 17.5 A |
| Nazivni napon | 500 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3212696 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PP-H 1,5/S/1-L RD |
| Širina | 3.5 mm |
| Width | 3.5 mm |
| Model | Pin insert |
| Number of poles | 1 |
| Connectable | TRUE |
| Total number of poles (without ground contact) | 1 |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.14-1.5 mm² |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.