Phoenix Contact 3213950 instalacijska stezaljka za zaštitni vodič siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581485 - 62
- Oznaka:
- 3213950
- EAN:
- 4046356609623
- Kataloški br:
- 3581485 - 62
- Oznaka:
- 3213950
- EAN:
- 4046356609623
Phoenix Contact 3213950 instalacijska stezaljka za zaštitni vodič siva 50 kom.
455.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
455.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | instalacijska stezaljka za zaštitni vodič |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Nazivni napon | 400 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3213950 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PTI 2,5-PE/L/N |
| dim. | (Š x V x D) 5.15 x 100.9 x 48.691344 mm |
| Širina | 5.15 mm |
| Visina | 100.9 mm |
| Dubina | 48.691344 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.