Phoenix Contact 3213963 N-razdvojna stezaljka plava boja 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581502 - 62
- Oznaka:
- 3213963
- EAN:
- 4046356609494
- Kataloški br:
- 3581502 - 62
- Oznaka:
- 3213963
- EAN:
- 4046356609494
Phoenix Contact 3213963 N-razdvojna stezaljka plava boja 50 kom.
360.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
360.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | N-razdvojna stezaljka |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Nazivni napon | 250 V |
| Proizvođač-br. dijela | 3213963 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PTN 2,5 |
| dim. | (Š x V x D) 5.2 x 59 x 44.8 mm |
| Širina | 5.2 mm |
| Visina | 59 mm |
| Dubina | 44.8 mm |
| Mounting method | Other |
| Colour | Blue |
| Width | 5.2 mm |
| Height | 59 mm |
| Depth | 44.8 mm |
| Rated voltage | 250 V |
| Number of clamp positions | 2 |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Connecting plate required | TRUE |
| Type of electric connection | Other |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.14-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.14-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14-4 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.2-1.5 mm² |
| Material insulation body | Other |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.