Phoenix Contact 3213979 N/A plava boja 50 kom.
- Kataloški br:
- 3581550 - 62
- EAN:
- 4.04636E+12
- Kataloški br:
- 3581550 - 62
- EAN:
- 4.04636E+12
Phoenix Contact 3213979 N/A plava boja 50 kom.
77.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | plava boja |
| dim. | (D x Š x V) 42.3 x 2.2 x 66 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3213979 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Širina | 2.2 mm |
| Visina | 66 mm |
| Dužina | 42.3 mm |
| Tip | D-PTN 6 |
| Colour | Blue |
| Thickness | 2.2 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.