Phoenix Contact 3240187 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 25 x 25 mm 24 kom. siva
- Kataloški br:
- 3342861 - 62
- Oznaka:
- 3240187
- EAN:
- 4046356459105
- Kataloški br:
- 3342861 - 62
- Oznaka:
- 3240187
- EAN:
- 4046356459105
Phoenix Contact 3240187 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 25 x 25 mm 24 kom. siva
705.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
705.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CD 25X25
- Industrijsko pakiranje od 24 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kanal za ožičenje |
| Komponenta | fleksibilni kanal |
| Duljina isporuke | 48 m |
| Sadržaj | 24 kom. |
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 2000 x 25 x 25 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 25 mm |
| Visina | 25 mm |
Opis
Opis
Kanal za ožičenje, sivi, sastoji se od gornjeg i donjeg dijela, širina: 25 mm, visina: 25 mm, duljina 2000 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)