Phoenix Contact 3240280 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 30 x 60 mm 26 kom. siva
- Kataloški br:
- 3304948 - 62
- Oznaka:
- 3240280
- EAN:
- 4046356470094
- Kataloški br:
- 3304948 - 62
- Oznaka:
- 3240280
- EAN:
- 4046356470094
Phoenix Contact 3240280 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 30 x 60 mm 26 kom. siva
1,195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CD 30X60
- Industrijsko pakiranje od 26 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kanal za ožičenje |
| Komponenta | fleksibilni kanal |
| Duljina isporuke | 48 m |
| Sadržaj | 26 kom. |
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 2000 x 30 x 60 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 60 mm |
Opis
Opis
Kanal za ožičenje, sivi, sastoji se od gornjeg i donjeg dijela, širina: 30 mm, visina: 60 mm, duljina 2000 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)