Phoenix Contact 3240289 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 100 x 14.40 mm 10 kom. siva
- Kataloški br:
- 3374318 - 62
- Oznaka:
- 3240289
- EAN:
- 4046356470162
- Kataloški br:
- 3374318 - 62
- Oznaka:
- 3240289
- EAN:
- 4046356470162
Phoenix Contact 3240289 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 100 x 14.40 mm 10 kom. siva
300.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
300.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CD OMOT 100
- Industrijsko pakiranje od 610 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kanal za ožičenje |
| Komponenta | fleksibilni kanal |
| Duljina isporuke | 12 m |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 2000 x 100 x 14.40 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 14.40 mm |
Opis
Opis
Poklopac za kanal za ožičenje, sivi, širina: 100 mm, duljina: 2000 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.