Phoenix Contact 3240325 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 100 x 100 mm 8 kom. atolno-plava boja
- Kataloški br:
- 3338473 - 62
- Oznaka:
- 3240325
- EAN:
- 4046356508056
- Kataloški br:
- 3338473 - 62
- Oznaka:
- 3240325
- EAN:
- 4046356508056
Phoenix Contact 3240325 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 100 x 100 mm 8 kom. atolno-plava boja
1,210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CD 100X100 BU
- Industrijsko pakiranje od 8 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kanal za ožičenje |
| Komponenta | fleksibilni kanal |
| Duljina isporuke | 16 m |
| Sadržaj | 8 kom. |
| Boja | atolno-plava boja |
| dim. | (D x Š x V) 2000 x 100 x 100 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 100 mm |
Opis
Opis
Kanal za ožičenje, plavi, sastoji se od gornjeg i donjeg dijela, širina: 100 mm, visina: 100 mm, duljina: 2000 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)