Phoenix Contact 3240346 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 30 x 80 mm 16 kom. svijetlosiva
- Kataloški br:
- 3384550 - 62
- Oznaka:
- 3240346
- EAN:
- 4046356508315
- Kataloški br:
- 3384550 - 62
- Oznaka:
- 3240346
- EAN:
- 4046356508315
Phoenix Contact 3240346 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 30 x 80 mm 16 kom. svijetlosiva
1,875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CD-HF 30X80
- Industrijsko pakiranje od 16 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kanal za ožičenje |
| Komponenta | fleksibilni kanal |
| Duljina isporuke | 32 m |
| Sadržaj | 16 kom. |
| Boja | svijetlosiva |
| dim. | (D x Š x V) 2000 x 30 x 80 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 80 mm |
Opis
Opis
Kanalica za ožičenje, siva, bez halogena, sastoji se od gornjeg i donjeg dijela, širina: 30 mm, visina: 80 mm, duljina: 2000 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.