Phoenix Contact 3240743 WT-HF 2,6X200-L vezice 200 mm prozirna 1000 kom.
- Kataloški br:
- 3581556 - 62
- Oznaka:
- 3240743
- EAN:
- 4046356704595
- Kataloški br:
- 3581556 - 62
- Oznaka:
- 3240743
- EAN:
- 4046356704595
Phoenix Contact 3240743 WT-HF 2,6X200-L vezice 200 mm prozirna 1000 kom.
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1000 kom. |
| Boja | prozirna |
| Duljina kabelske vezice | 200 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3240743 |
| Tip | WT-HF 2,6X200-L |
| Colour | Other |
| Halogen free | TRUE |
| Length belt/tape/tie | 200 mm |
| Text strip | None |
| Surface protection | Untreated |
| Material quality | Other |
| Operating temperature | -10-60 °C |
| Type of fastening | None |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Tie thickness | 1.1 mm |
| Releasable closure | FALSE |
| Transparent | TRUE |
| Band closure | Plastic lip/-cam |
| MIL approval | TRUE |
| UL approval | TRUE |
| UV-stable according to ASTM D6779 | FALSE |
| VG approval | FALSE |
| Mounting temperature | -10-60 °C |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.